Adnan Babajic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adnan Babajic

Dobrodosli na forum nove zvijezde - Adnana Babajica!
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Elvis Babaja

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Admin-Alem
Admin
Admin-Alem


Broj komentara : 1038
Points : 33774
Join date : 2008-12-17

Elvis Babaja Empty
KomentarNaslov komentara: Elvis Babaja   Elvis Babaja I_icon_minitimeSat Jan 10, 2009 5:33 am

Adnan Babajić, pobednik „Operacije Trijumf", u rodnim Živinicama dočekan uz ovacije, od Beograda do Bosne putovao belom limuzinom, čekali ga 5.000 fanova i crveni tepih
Adnan Babajić, pobednik „Operacije Trijumf", dočekan je u rodnim Živinicama uz ovacije i euforiju kakva se ne pamti u ovim krajevima. Bosanski Elvis do gradske dvorane, koja je bila ispunjena do poslednjeg mesta, stigao je u beloj limuzini, a pored pet hiljada fanova, aplauzima, pesmom i prigodnim govorom nagradili su ga lokalni politički čelnici i folk pevač Nihad Kantić Šike.

Hala u Živinicama, pred kojom je bio prostrt crveni tepih, dva sata pre Adnanovog dolaska bila je ispunjena do poslednjeg mesta. Muzički program započeo je oko 16.30 sati, a bela limuzina sa Babajićem pojavila se sat vremena kasnije.

- Hvala vam svima, sve vas volim. Ljudi, ne znate kako mi je večeras. Prošao sam kroz Beograd, a ljudi viču: „Bosnaaaa, Bosnaaa!", kroz Tuzlu smo jedva prošli. Pehar nije samo moj nego i vaš, Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Srbije, Crne Gore i Makedonije - rekao je euforično Adnan prilikom svog obraćanja publici.

Novi ekskluzivac „Univerzala" okupljenim sugrađanima zapevao je pesme Tošeta Proeskog i „Bijelog dugmeta", a svoj nastup završio je u folk stilu - sevdalinkom „Moj dilbere".

Pobednik rijaliti-šoua uskoro će se preseliti u Beograd, a slede snimanje albuma i turneja sa ostalim studentima „Operacije Trijumf".

ADNAN OSVOJIO 380.000 GLASOVA

Tokom poslednjih nedelju dana, kada je na Akademiji ostalo šestoro polufinalista, ukupno je pristiglo 1.105.119 SMS glasova publike. U periodu od 30.12.2008. do 05.01.2009. procenat osvojenih glasova bio je sledeći:

Adnan 34,4 %, Vukašin 29,9 %, Aleksandar 20,5 %, Nina 7,6 %, Danijel 6,1 %, Ana 1,5 %
Na vrh Go down
Bisera_sk

Bisera_sk


Broj komentara : 186
Points : 33648
Join date : 2009-01-07
Age : 34
Mjesto : skopje

Elvis Babaja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Elvis Babaja   Elvis Babaja I_icon_minitimeMon Jan 12, 2009 4:03 am

neka mu ej sa srecom i zasluzio je pobedu najbolji je volimo te svi Very Happy
Na vrh Go down
http://www.adnanbabajic.com
 
Elvis Babaja
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Adnan Babajić-Babaja

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Adnan Babajic :: Adnan Babajic :: Press-
Idi na: