Adnan Babajic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adnan Babajic

Dobrodosli na forum nove zvijezde - Adnana Babajica!
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Adnan Babajić-Babaja

Go down 
+5
Merisa
Admin-Alem
MarkoNG
Barbara_ST
Admin-Veka
9 posters
AutorPoruka
Admin-Veka
Admin
Admin-Veka


Broj komentara : 262
Points : 33793
Join date : 2008-12-17
Age : 29

Adnan Babajić-Babaja Empty
KomentarNaslov komentara: Adnan Babajić-Babaja   Adnan Babajić-Babaja I_icon_minitimeMon Dec 22, 2008 4:14 pm

Datum rođenja: 28.05.1988
Horoskopski znak: blizanci
O Adu:

Da li ste ikada bili na TV-u?
Da

Ako jeste, molimo Vas da ukratko opišete u kakvim emisijama ste učestvovali i kada je to bilo.
Audicije za zvezde, FTV Karaoke, OBN Super Nova VIP takmičenje.

Koji instrument svirate?
Klavir, bubnjeve i harmoniku.

Koji muzički stil svirate/pevate/volite?
Pop, rock i klasiku.

Koliko dugo svirate/pevate/komponujete/izvodite?
Četrnaest godina.

Da li ste školovani ili samouki?
Samouk, ali sam išao u srednju muzičku školu.

Opišite kako želite da se Vaša muzička karijera razvija u narednih 5 godina?
Uz puno volje i truda želim puno nastupa koji će biti na zavidnom nivou i doneti mi uspeh.

Po vama - šta je presudno za uspeh?
Aktivnost, rad, trud i dobra volja.

Da li smatrate da ste talentovani? I koji su vaši talenti?
Da, umem da pevam, plešem i sviram.

Šta prava zvezda treba da poseduje? I kako po Vama treba da izgleda prava zvezda?
Glas i stas.

Kada biste imali mogućnost da pevate sa nekom svetskom zvezdom koja bi to zvezda bila i zašto?
Bryan Adams.

Kada biste imali mogućnost da pevate sa nekom domaćom zvezdom koja bi to zvezda bila i zašto?
Željko Joksimović.

Navedite neku posebnu pesmu/numeru koja Vas opisuje i navedite zbog čega.
"Lane moje"- Željko Joksimović. Dobra muzika, tekst odličan, nalazim se u toj pesmi.
Na vrh Go down
https://adnanbabajic.forum.st
Barbara_ST

Barbara_ST


Broj komentara : 32
Points : 33762
Join date : 2008-12-22
Mjesto : Hrvatska

Adnan Babajić-Babaja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajić-Babaja   Adnan Babajić-Babaja I_icon_minitimeMon Dec 22, 2008 10:29 pm

Ja mislin da je on bik u horoskopu,ne blizanac Question
Na vrh Go down
Admin-Veka
Admin
Admin-Veka


Broj komentara : 262
Points : 33793
Join date : 2008-12-17
Age : 29

Adnan Babajić-Babaja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajić-Babaja   Adnan Babajić-Babaja I_icon_minitimeMon Dec 22, 2008 10:58 pm

tako pise na OT
Na vrh Go down
https://adnanbabajic.forum.st
Barbara_ST

Barbara_ST


Broj komentara : 32
Points : 33762
Join date : 2008-12-22
Mjesto : Hrvatska

Adnan Babajić-Babaja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajić-Babaja   Adnan Babajić-Babaja I_icon_minitimeTue Dec 23, 2008 3:20 pm

Ma oni su to krivo stavili,on je bik,mislim nije to nista strasno ali eto,kad je vec njegova biografija,nek bude tocna Smile
Na vrh Go down
Admin-Veka
Admin
Admin-Veka


Broj komentara : 262
Points : 33793
Join date : 2008-12-17
Age : 29

Adnan Babajić-Babaja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajić-Babaja   Adnan Babajić-Babaja I_icon_minitimeTue Dec 23, 2008 3:24 pm

okeeejs Smile
Na vrh Go down
https://adnanbabajic.forum.st
MarkoNG




Broj komentara : 5
Points : 33672
Join date : 2009-01-06

Adnan Babajić-Babaja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajić-Babaja   Adnan Babajić-Babaja I_icon_minitimeTue Jan 06, 2009 6:01 am

Pobednik je,mora imati tačne podatke! lol!
Na vrh Go down
Admin-Alem
Admin
Admin-Alem


Broj komentara : 1038
Points : 33792
Join date : 2008-12-17

Adnan Babajić-Babaja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajić-Babaja   Adnan Babajić-Babaja I_icon_minitimeTue Jan 06, 2009 7:24 pm

Tako je....I ja mislim da je bik u horoskopu
Na vrh Go down
Merisa

Merisa


Broj komentara : 409
Points : 33758
Join date : 2008-12-23
Age : 28

Adnan Babajić-Babaja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajić-Babaja   Adnan Babajić-Babaja I_icon_minitimeTue Jan 06, 2009 9:34 pm

Admin-Alem (citat):
Tako je....I ja mislim da je bik u horoskopu
nije 100% je blizanac
Na vrh Go down
~*KiKkY_aNn!e*~

~*KiKkY_aNn!e*~


Broj komentara : 54
Points : 33666
Join date : 2009-01-07
Age : 28
Mjesto : Towarishewo

Adnan Babajić-Babaja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajić-Babaja   Adnan Babajić-Babaja I_icon_minitimeWed Jan 07, 2009 2:31 pm

Ma wazno je da je pobedio! Smile
Na vrh Go down
Enchy

Enchy


Broj komentara : 26
Points : 33666
Join date : 2009-01-07

Adnan Babajić-Babaja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajić-Babaja   Adnan Babajić-Babaja I_icon_minitimeWed Jan 07, 2009 6:10 pm

Ali ako je rodzen 28.05. onda je blizanac,pa zar ne?Bar ja tako mislim.. Smile
Na vrh Go down
SeleneY

SeleneY


Broj komentara : 9
Points : 33666
Join date : 2009-01-07
Age : 35
Mjesto : Sarajevo

Adnan Babajić-Babaja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajić-Babaja   Adnan Babajić-Babaja I_icon_minitimeWed Jan 07, 2009 6:43 pm

mala zanilmljivost,da nam usput i olaksam!;)poZ svima....
BLIZANCI (21.maj - 20.jun)

Ime: Gemeni je latinski naziv za Blizance
Planeta: Merkur
Boja: Golub siva, bledo zuta, ljubicasta
Metal: Ziva
Drago kamenje: Beril, topaz, prugasto kamenje
Zivotinje: Majmuni, veverice i sve sto leti, posebno leptiri i papagaji
Najnepravednija izreka o Blizancu:
Blizanci su dvolicni.
Interesujuci se za sve i svakoga odjednom, znaci da ponekad moraju okrenuti ledja onome sto ih je trenutak pre fasciniralo. Blizanci se stalno "okrecu" u prostoru .


Karakteristike:
Ovo je prvi vazdusni znak. Blizanci su radoznali, zaposleni i razgovorljivi. Uvjek postoje stotine stvari koje iskacu iz njihovog uma. Recenice tipicne za Blizanca pocinju recima "Kako? Zasto? Gde?".
Ovaj znak uziva u dvostrukosti, tako da moze biti dvostruko aktivan, dvostruko pricljiv, dvostruko svestran.
Blizanac je brz, zivahan, radoznao, komunikativan, drustven, spretan. Radi vise poslova istovremeno. Na licu ima masku. Voli znanje radi njega samog. Mladalackog je izgleda i duha.
Ljubav:
Blizanci se trude da svoje ideje plasiraju svuda, pa cak i u ljubavi. Stalno su u potrazi za najboljom varijantom. Na tom planu ostaju vecno mladi do same starosti. Oni ne znaju da mrze, ali im ni ljubav nije duboka. Njih ne zanima eros vec povrsan flert i brzo su zadovoljeni. Sve rade na brzinu, pa i
one stvari". Pravu zenu tesko mogu da uzbude i zadovolje.

Prijateljstvo:
Blizanac je brbrljiva drustvena osoba, te se ljudi provodeci vrijeme s njim, izvrsno osecaju. Obozava imati puno prijatelja s kojima moze podeliti misli.
Buduci da zivi u hladnoj, vazdusnoj zemlji uma, prijateljisu malo zbunjeni njegovim nedostatkom saosecanja. Ako ga zapitaju za savet, imace puno dobrih ideja i predloga. Moze caskati bas sa svakim i pritom se zabavljati ( barem neko vrijeme) ali prijatelji s kojima zeli biti duze moraju biti domisljati i zabavni, moraju prstiti idejama i ne sme nikada biti dosadno.
Najsretniji je dok prica, pa tih, namrgo djen prijatelj nema puno sanse. Ubrzo ce pobeci blistavim osobama i opet se pojaviti sa bezbroj fascinantnih zadataka koje treba odgonetnuti pre zore.
Posao:
Posao iz snova mora Blizancu ponuditi promenljiv raspored. Potrebno mu je izlazenje i susretanje sa ljudima, ucenje nove vestine i svakodnevno menjanje rutine.
Pomalo je povr�an sa novcem i on mu nikada nije u prvom planu. Za njega je najvaznije pronaci posao koji ga zaista stimulise.
Pravnik, ekonomista, matematicar, pisac, naucnik, sahista, kosarkas, umetnik, spiker, nastavnik, postar, trgovac, sluzbenik, zanatlija, izdavac... su poslovi za Blizanca.

Garderoba:
Zeli se oblacitii malo drugacije od uobicajenog, ali u odecu i obucu koju ne treba posebno odr�avati, jer - tako si zaposlen. Odgovaraju mu prugaste, tackaste, te tkanine sa sitnim uzorcima, a njegove su boje svetlosiva, ljubicasta i svetlozuta.

Slavni Blizanci:
Steffi Graff - teniser
John F. Kennedy - predsednik SAD od 1961. do 1963.
Merilyn Monroe - glumica
Prince - muzicar
Na vrh Go down
Admin-Alem
Admin
Admin-Alem


Broj komentara : 1038
Points : 33792
Join date : 2008-12-17

Adnan Babajić-Babaja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajić-Babaja   Adnan Babajić-Babaja I_icon_minitimeWed Jan 07, 2009 7:04 pm

Hvala ti na tim zanimljivostima Very Happy
Na vrh Go down
SeleneY

SeleneY


Broj komentara : 9
Points : 33666
Join date : 2009-01-07
Age : 35
Mjesto : Sarajevo

Adnan Babajić-Babaja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajić-Babaja   Adnan Babajić-Babaja I_icon_minitimeWed Jan 07, 2009 7:11 pm

Admin-Alem (citat):
Hvala ti na tim zanimljivostima Very Happy
nema na cemu! Very Happy
Na vrh Go down
Bisera_sk

Bisera_sk


Broj komentara : 186
Points : 33666
Join date : 2009-01-07
Age : 34
Mjesto : skopje

Adnan Babajić-Babaja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajić-Babaja   Adnan Babajić-Babaja I_icon_minitimeWed Jan 07, 2009 7:20 pm

do kolko najvise godina mladju zensku od tebe bi mog bit u vezu:D za 20 godina a vec dosta poznata osoba
Na vrh Go down
http://www.adnanbabajic.com
Bisera_sk

Bisera_sk


Broj komentara : 186
Points : 33666
Join date : 2009-01-07
Age : 34
Mjesto : skopje

Adnan Babajić-Babaja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajić-Babaja   Adnan Babajić-Babaja I_icon_minitimeWed Jan 07, 2009 8:01 pm

adnane ko sto i naveo u anketi na ot tvoja karijera ce se mnogo vise razvijat nego do sad i zelim ti mnogo uspeha
Na vrh Go down
http://www.adnanbabajic.com
Bisera_sk

Bisera_sk


Broj komentara : 186
Points : 33666
Join date : 2009-01-07
Age : 34
Mjesto : skopje

Adnan Babajić-Babaja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajić-Babaja   Adnan Babajić-Babaja I_icon_minitimeWed Jan 07, 2009 8:02 pm

mozeli mi neko reci ako ima neko sto zivi u zivinice i ako je vido da mi kaze kakv je bio negov docek kad je stigo i dal neko zna gde tacno zivi Razz
Na vrh Go down
http://www.adnanbabajic.com
Sponsored content





Adnan Babajić-Babaja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan Babajić-Babaja   Adnan Babajić-Babaja I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Adnan Babajić-Babaja
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» ADNAN BABAJIC FUN CLUB
» Adnan Babajic u Bravo casopisu u rublici checki
» Gala 12-Adnan i Danijel-Stojim na kantunu/Suncan dan / Adnan-Zivim da te nadjem
» Gala 13-Adnan-Moj je zivot Svicarska/Adnan i Alex-Skoplje ima mikro klima
» Gala 11-Adnan i Aleksandar-Tajna veza/Adnan i Petar Graso-Vera od suvog zlata

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Adnan Babajic :: Adnan Babajic :: Biografija-
Idi na: