Adnan Babajic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adnan Babajic

Dobrodosli na forum nove zvijezde - Adnana Babajica!
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Podrsku...

Go down 
+18
smart
Bisera_sk
zumbul
adnan
Admin-Alem
SeleneY
Enchy
~*KiKkY_aNn!e*~
Aida_
Amel
Babaja_fan
-MIX-
ADNANOV_FAN
MarkoNG
Merisa
Gaga
Barbara_ST
Admin-Veka
22 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
AutorPoruka
zumbul

zumbul


Broj komentara : 579
Points : 33676
Join date : 2009-01-07

Podrsku... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... - Page 3 I_icon_minitimeTue Jan 13, 2009 12:20 am

Evo ovo sam napisala i na OT forumu,a i ovdje cu

Gledala sam sve gale i desavanja u kuci.Ado NAJBOLJI SI.Ti imas nesto sto niko drugi nema,a to je neposrednost,dobrodusnost,pozitivna energija kojom si zracio i iznad svega ljubav prema svom gradu i BiH i nacin na koji si sve to pokazivao.To je ono sto nije ostavljalo ravnodusnim mnoge.Lahko je nauciti engleski i furati neke izraze za koje ni oni koji ih koriste ne znaju znacenje.Stvar je u jednostavnosti,a ti si upravo takav,jednostavan i obican,nimalo ufuran.Pored svega navedenog imas prelijep glas i fantasticno pjevas.Pred tobom je sigurno blistava karijera.

SAMO NAPRIJED,NAJBOLJI SI.
Na vrh Go down
Bisera_sk

Bisera_sk


Broj komentara : 186
Points : 33672
Join date : 2009-01-07
Age : 34
Mjesto : skopje

Podrsku... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... - Page 3 I_icon_minitimeTue Jan 13, 2009 5:21 pm

epa zna se da je nekad mnogo nervozan i da u takvim situacijama ne zna sta prica.jes malo pogresio ako je to opsovo(hleb)ali necemo mu mnogo zamerit Very Happy ipak on ce bit mnogo nervozniji zog mnogo obaveza pa sta mozemo ocekivat nadalje..ipak treba da ga i razumemo.. Very Happy
Na vrh Go down
http://www.adnanbabajic.com
medina




Broj komentara : 1
Points : 33606
Join date : 2009-01-19
Age : 33
Mjesto : Tešanj

Podrsku... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... - Page 3 I_icon_minitimeTue Jan 20, 2009 12:39 am

Adnan je pokazao tko je on zapravo a vi koji govorite da Adnan nije zvijezda i da nije zasluzio pobjedu stvarno vas zalim.Okrenite se oko sebe za Adnana nisu navijale samo djevojcice od 10g. kao za sajku,vukasina i ostale Adnana su podrzavali i stari i mladi jer momak nije nista glumio bio je onakav kakav i jest pravi bosanac a kome se mi bosanci ne svidjamo mozu jednostavno da nas zaobidju i ne vrjedjaju,Adnan je samo jos jedan dokaz da pravi bosanci jos uvjek postoje,,,samo nek nastavi ovako, sigurna sam da ce puno uspjeti... Podrsku... - Page 3 23462
Na vrh Go down
Admin-Alem
Admin
Admin-Alem


Broj komentara : 1038
Points : 33798
Join date : 2008-12-17

Podrsku... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... - Page 3 I_icon_minitimeTue Jan 20, 2009 2:47 am

Pozzz...Slazem se s tobom...Pozdravi Tesanj i budi aktivnija na forumu
Na vrh Go down
zumbul

zumbul


Broj komentara : 579
Points : 33676
Join date : 2009-01-07

Podrsku... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... - Page 3 I_icon_minitimeTue Jan 20, 2009 2:00 pm

I ja se slazem...
Na vrh Go down
M@ndy

M@ndy


Broj komentara : 881
Points : 33681
Join date : 2009-01-06
Age : 30

Podrsku... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... - Page 3 I_icon_minitimeTue Jan 20, 2009 4:53 pm

Admin-Alem (citat):
Pozzz...Slazem se s tobom...Pozdravi Tesanj i budi aktivnija na forumu

pozz za tebe............... I agRre

I ne slušaj Alema........... Čuj budi.... Ni smo mi svi na forumu kao on naređivaći.............. Ako želiš....... Pomozi nam se barem jedan Adnanov forum malo poboljša i da bude forum.............
Na vrh Go down
Sponsored content





Podrsku... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... - Page 3 I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Podrsku...
Na vrh 
Stranica 3/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Adnan Babajic :: Adnan Babajic :: Podrska za Ado-
Idi na: