Adnan Babajic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adnan Babajic

Dobrodosli na forum nove zvijezde - Adnana Babajica!
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Podrsku...

Go down 
+18
smart
Bisera_sk
zumbul
adnan
Admin-Alem
SeleneY
Enchy
~*KiKkY_aNn!e*~
Aida_
Amel
Babaja_fan
-MIX-
ADNANOV_FAN
MarkoNG
Merisa
Gaga
Barbara_ST
Admin-Veka
22 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
AutorPoruka
Admin-Veka
Admin
Admin-Veka


Broj komentara : 262
Points : 33775
Join date : 2008-12-17
Age : 29

Podrsku... Empty
KomentarNaslov komentara: Podrsku...   Podrsku... I_icon_minitimeMon Dec 22, 2008 7:39 pm

ADO IZ TEBE DO KRAJA!!!
Na vrh Go down
https://adnanbabajic.forum.st
Barbara_ST

Barbara_ST


Broj komentara : 32
Points : 33744
Join date : 2008-12-22
Mjesto : Hrvatska

Podrsku... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... I_icon_minitimeMon Dec 22, 2008 7:41 pm

Tako je!!
Na vrh Go down
Admin-Veka
Admin
Admin-Veka


Broj komentara : 262
Points : 33775
Join date : 2008-12-17
Age : 29

Podrsku... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... I_icon_minitimeMon Dec 22, 2008 7:42 pm

Very Happy
Na vrh Go down
https://adnanbabajic.forum.st
Gaga

Gaga


Broj komentara : 15
Points : 33744
Join date : 2008-12-22
Mjesto : Mirkovci-Hrvatska

Podrsku... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... I_icon_minitimeMon Dec 22, 2008 7:48 pm

Ado samo napred! Super si!
Na vrh Go down
Admin-Veka
Admin
Admin-Veka


Broj komentara : 262
Points : 33775
Join date : 2008-12-17
Age : 29

Podrsku... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... I_icon_minitimeTue Dec 23, 2008 12:15 am

ADO SAMO TAKO NASTAVI POBEDICES!!!I A NE POBEDIS ZA NAS UBEK CES BITI POBJREDNIK...VOLIM TE TBOJA VEKA Smile
Na vrh Go down
https://adnanbabajic.forum.st
Barbara_ST

Barbara_ST


Broj komentara : 32
Points : 33744
Join date : 2008-12-22
Mjesto : Hrvatska

Podrsku... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... I_icon_minitimeTue Dec 23, 2008 2:50 pm

Poput njeznoga cvijeta,ukras si zivota moga...
Adnane,volim te najvishe na svijetu <3
Na vrh Go down
Merisa

Merisa


Broj komentara : 409
Points : 33740
Join date : 2008-12-23
Age : 28

Podrsku... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... I_icon_minitimeTue Dec 23, 2008 10:07 pm

najbolji i najlesi je na akademiju Razz
Na vrh Go down
MarkoNG




Broj komentara : 5
Points : 33654
Join date : 2009-01-06

Podrsku... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... I_icon_minitimeTue Jan 06, 2009 5:49 am

Pobednik si,raduj se!Budi uvek nasmejan kao i Ana(Bebić)!Da ne bude zabune koja!
Na vrh Go down
ADNANOV_FAN

ADNANOV_FAN


Broj komentara : 16
Points : 33654
Join date : 2009-01-06

Podrsku... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... I_icon_minitimeTue Jan 06, 2009 12:38 pm

Pobeda je nasa.Cestitke od srca! Smile
Na vrh Go down
-MIX-




Broj komentara : 2
Points : 33654
Join date : 2009-01-06

Podrsku... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... I_icon_minitimeTue Jan 06, 2009 5:43 pm

Meni je od sinoc srce ko pacifik zbog Ade!!!!
Na vrh Go down
Babaja_fan




Broj komentara : 1
Points : 33654
Join date : 2009-01-06

Podrsku... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... I_icon_minitimeTue Jan 06, 2009 6:57 pm

Od srca sve najbolje za pobjedu.Zelim ti puno srece & mudrosti da to iskoristis na pravi nacin,i pokazes svima zasto si pobjedio,zasto je cijela Bosna stala iza tebe i koliko zaista vrijedis!Mi vjerujemo u tebe,tvoji fanovi...kojih ima mnogo vise,nego trenutno registrovanih ovdje na forumu...ima njih i po facebooku,po myspace-u i svugdje jos!Sretno careee Wink
Na vrh Go down
Amel




Broj komentara : 3
Points : 33654
Join date : 2009-01-06

Podrsku... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... I_icon_minitimeTue Jan 06, 2009 8:07 pm

Čestitke za pobjedu!!!
Na vrh Go down
Aida_

Aida_


Broj komentara : 6
Points : 33654
Join date : 2009-01-07
Age : 33

Podrsku... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... I_icon_minitimeWed Jan 07, 2009 12:51 am

Adnane kralju naŠ svaka cast...cestitam na pobjedi!!!
zasluzio si ovu pobjedu....volimo te svi i bili smo uz teebe do kraja...


ADO ADO NAJBOLJI cheers cheers
Na vrh Go down
Admin-Veka
Admin
Admin-Veka


Broj komentara : 262
Points : 33775
Join date : 2008-12-17
Age : 29

Podrsku... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... I_icon_minitimeWed Jan 07, 2009 1:30 am

POBEDIO NAJBOLJI ADNAN BABAJIC-BABAJA
Na vrh Go down
https://adnanbabajic.forum.st
~*KiKkY_aNn!e*~

~*KiKkY_aNn!e*~


Broj komentara : 54
Points : 33648
Join date : 2009-01-07
Age : 28
Mjesto : Towarishewo

Podrsku... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... I_icon_minitimeWed Jan 07, 2009 3:04 pm

MA TO SE ZNALO OD POCHETKA,ALI SMO MORALI DA CHEKAMO 3 MESECA DA BI NAS NERWIRALI!
Na vrh Go down
Enchy

Enchy


Broj komentara : 26
Points : 33648
Join date : 2009-01-07

Podrsku... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... I_icon_minitimeWed Jan 07, 2009 5:38 pm

ADO NAJBOLJI SI..
VOLIMO TE,SAMO TAKO NASTAVI.
ZASLUZIO SI POBJEDU
Na vrh Go down
Admin-Veka
Admin
Admin-Veka


Broj komentara : 262
Points : 33775
Join date : 2008-12-17
Age : 29

Podrsku... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... I_icon_minitimeWed Jan 07, 2009 6:10 pm

Podrsku... 4HgxTlyuBm
Na vrh Go down
https://adnanbabajic.forum.st
SeleneY

SeleneY


Broj komentara : 9
Points : 33648
Join date : 2009-01-07
Age : 35
Mjesto : Sarajevo

Podrsku... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... I_icon_minitimeWed Jan 07, 2009 7:01 pm

Cijelo vrijeme smo bili uz njega,pobjeda je dosla sa velikim razlogom-narod te voli,odlicno pjevas,imas sve sto krasi jednog pobjednika...zasluzio je to naravno,cijeli trud mu se isplatio,obradovao nas je sve sto je najvaznije!!!Svaka cast ADNANE kralju,pred tobom je velika buducnost,neka tvoji navijaci budu jedni od pokretaca tvoje srece,uz tebe smo DO KRAJA!!!
Na vrh Go down
Admin-Alem
Admin
Admin-Alem


Broj komentara : 1038
Points : 33774
Join date : 2008-12-17

Podrsku... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... I_icon_minitimeWed Jan 07, 2009 7:14 pm

SeleneY (citat):
Cijelo vrijeme smo bili uz njega,pobjeda je dosla sa velikim razlogom-narod te voli,odlicno pjevas,imas sve sto krasi jednog pobjednika...zasluzio je to naravno,cijeli trud mu se isplatio,obradovao nas je sve sto je najvaznije!!!Svaka cast ADNANE kralju,pred tobom je velika buducnost,neka tvoji navijaci budu jedni od pokretaca tvoje srece,uz tebe smo DO KRAJA!!!

Tako je kralju....Svaka cast za post...
Na vrh Go down
Enchy

Enchy


Broj komentara : 26
Points : 33648
Join date : 2009-01-07

Podrsku... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... I_icon_minitimeWed Jan 07, 2009 7:17 pm

Upravoo,tako svaka cast..
To sto si napisao to je i istina...
Na vrh Go down
adnan




Broj komentara : 36
Points : 33648
Join date : 2009-01-08
Age : 31
Mjesto : Ratkovici-Celic

Podrsku... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... I_icon_minitimeThu Jan 08, 2009 2:28 am

Merhaba

Ja sam Adnan dakle sta rec mozda sam i babajic, hehe, Nego moj favorit je dakle imenjak Adnan. Nisam gledo citavo vrijeme ali samo od drugog mjeseca poceo da gleda. Lik BABAJIC mi se cinio tako Bosanski kao da sam ja u O.T. i odjednom ADO ADO ADO i tako do kraja ADO i isplatilo se.

Adnana sam vidio par puta u mjesto gdje ja zivim a zovu se Ratkovići blizu mjesta ČELIĆ

Da znate da je mnogo fanova u ovom mjestu bilo i ostalo za Babajića.


>>Sada gledam ovaj Forum, i mislim da je on nedovoljan za jednu pocetnu zvijezdu.Zato vam skrecem paznju da sam planirao otvoriti portal pod nazivom www.adnanbabajic.com i nadam se da ce taj projekat bit uspjesno osnovan. Svako ce imati pravo uredjivanja sajta i Voditi evidenciju na Forumu kao i na Chatu i ostalim sekcijama.

Link 1: www.adnanbabajic.webs.com
Link 2: www.adnanababajic.com USKORO

Adnan Ahmetovic www.ratkovici-x.com
Na vrh Go down
http://www.ratkovici-x.com www.adnanbabajic.webs.com
adnan




Broj komentara : 36
Points : 33648
Join date : 2009-01-08
Age : 31
Mjesto : Ratkovici-Celic

Podrsku... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... I_icon_minitimeThu Jan 08, 2009 2:34 am

smart (citat):
Adnan je neko ko nema ni priblizno kvaliteta da uspe kao zvezda osim u Bosni.Tamo su mnogi "zvezde".Posmatrajuci ovu osobu,mogu reci da je neko ko osrednje peva,osrednjih glasovnih mogucnosti,suvise dezmekast i nabijen(u pogledu gradje),sa ne bas simpaticnim a jos dalje lepim crtama lica,nekulturan i nevaspitan,sitna dusa.kada je bio nominovan,hteo je da kukavicki napusti kucu.kada su ga ubedili da ce sigurno i provereno preziveti nominacije jer jedan "pravi bosanac" mora ostati u kuci,onda je vec sve bilo jasno.trebao je biti nominovan vise puta i izbacen,jer njegove interpretacije pesama su zaista zvucale bezveze.kako se samo posle dodvoravao publici kada na onoj tabli za glasanje pored imena studenta za koga glasa napise Volim vas!to je fenomenalno!pa...kada bi otisao na liposukciju stomaka,podvaljka,smanjio usi,poradio na stilu(a ocajno seljacki se oblaci),naucio i neki drugi jezik pored,hm...bosnjackog(tako se zove valjda? Very Happy ) i prostackog....pa,mozda bi mogao da gostuje u nekoj folkoteci i van njegove domovine! Laughing a sta ste vi mislili da cu reci?da ce moci da vas predstavlja na zapadu?!!!ju ju ju!previse se nadate!nije zvaka za seljaka! nije ovo bio sou za njega! a zalosno je sto je pobedio!kako-suvisno je pricati.ODVRATNO!!





LJUBOMORNE DUSE MOGU DA NAM PUSE, kratko i jasno !

po ovim vulgarnim komentarima vidi se kakvog si karaktera,
Na vrh Go down
http://www.ratkovici-x.com www.adnanbabajic.webs.com
zumbul

zumbul


Broj komentara : 579
Points : 33652
Join date : 2009-01-07

Podrsku... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... I_icon_minitimeThu Jan 08, 2009 12:30 pm

Admin-Alem (citat):
SeleneY (citat):
Cijelo vrijeme smo bili uz njega,pobjeda je dosla sa velikim razlogom-narod te voli,odlicno pjevas,imas sve sto krasi jednog pobjednika...zasluzio je to naravno,cijeli trud mu se isplatio,obradovao nas je sve sto je najvaznije!!!Svaka cast ADNANE kralju,pred tobom je velika buducnost,neka tvoji navijaci budu jedni od pokretaca tvoje srece,uz tebe smo DO KRAJA!!!

Tako je kralju....Svaka cast za post...

king

ADO NAJBOLJI SI!!!!!
Na vrh Go down
Bisera_sk

Bisera_sk


Broj komentara : 186
Points : 33648
Join date : 2009-01-07
Age : 34
Mjesto : skopje

Podrsku... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... I_icon_minitimeThu Jan 08, 2009 8:21 pm

[b][i][u] ADNANE ZNAJ DA JE I IZ SKOPLJA DOSTA TOGA NAVIJALO ZA TEBE TI SI BIO MOJ NAJVECI FAVORIT JA IAKO SAM IZ MAKEDONIJE NIKAKO NISAM NAJVIJALA ZA ALEKSANDRA JER JEDNOSTAVNO DECKO MI SE NIJE SVIDZO.MISLIM OK PEVA ALI JA SAM IPAK ZA TEBE.OD POCETKA SMO ZNALI DA JE TRIJUMF TVOJ ALI TREBO SI DA PRODZES DUGACAK PUT OD 3 MESECA SA DOSTA PREPREKA DA BI IM DOKAZO KO SI IS TA SI USTVARI I STA TI UMES NAJBOLJE DA RADIS Very Happy
Na vrh Go down
http://www.adnanbabajic.com
Enchy

Enchy


Broj komentara : 26
Points : 33648
Join date : 2009-01-07

Podrsku... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... I_icon_minitimeThu Jan 08, 2009 11:17 pm

smart (citat):
Adnan je neko ko nema ni priblizno kvaliteta da uspe kao zvezda osim u Bosni.Tamo su mnogi "zvezde".Posmatrajuci ovu osobu,mogu reci da je neko ko osrednje peva,osrednjih glasovnih mogucnosti,suvise dezmekast i nabijen(u pogledu gradje),sa ne bas simpaticnim a jos dalje lepim crtama lica,nekulturan i nevaspitan,sitna dusa.kada je bio nominovan,hteo je da kukavicki napusti kucu.kada su ga ubedili da ce sigurno i provereno preziveti nominacije jer jedan "pravi bosanac" mora ostati u kuci,onda je vec sve bilo jasno.trebao je biti nominovan vise puta i izbacen,jer njegove interpretacije pesama su zaista zvucale bezveze.kako se samo posle dodvoravao publici kada na onoj tabli za glasanje pored imena studenta za koga glasa napise Volim vas!to je fenomenalno!pa...kada bi otisao na liposukciju stomaka,podvaljka,smanjio usi,poradio na stilu(a ocajno seljacki se oblaci),naucio i neki drugi jezik pored,hm...bosnjackog(tako se zove valjda? Very Happy ) i prostackog....pa,mozda bi mogao da gostuje u nekoj folkoteci i van njegove domovine! Laughing a sta ste vi mislili da cu reci?da ce moci da vas predstavlja na zapadu?!!!ju ju ju!previse se nadate!nije zvaka za seljaka! nije ovo bio sou za njega! a zalosno je sto je pobedio!kako-suvisno je pricati.ODVRATNO!!
Mislim,kakav komentarr,,nemam rijeci...
Halo,, ako tii imas tako misljenje o nasem KRALJU tj. ADNANU nemas sta da trazis na ovome forumu...I takve komentare ostavi za sebe. Twisted Evil
tebi je vjerovatno krivo zato jer j ebosanac poijedio.
Ali ljudi svasta govore iz ljubomore...
Na vrh Go down
Sponsored content





Podrsku... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Podrsku...   Podrsku... I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Podrsku...
Na vrh 
Stranica 1/3Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Adnan Babajic :: Adnan Babajic :: Podrska za Ado-
Idi na: