Adnan Babajic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adnan Babajic

Dobrodosli na forum nove zvijezde - Adnana Babajica!
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 ***Tijana***

Go down 
4 posters
AutorPoruka
*Tijana*

*Tijana*


Broj komentara : 10
Points : 32370
Join date : 2009-08-03
Age : 31
Mjesto : Sabac

***Tijana*** Empty
KomentarNaslov komentara: ***Tijana***   ***Tijana*** I_icon_minitimeMon Aug 03, 2009 2:33 pm

Evo ja prva otvorih ovde temu,valjda ne smeta...
Nego,da se predstavim...
Ja sam Tijana,imam 16 i po,skoro 17 godina... Razz Iz Sapca sam...Obozavam Operaciju trijumf(pa zato smo valjda svi ovde),i sve "studente" sem Jasmine i Mike...Ipak,izdvojila bih Ninu i Vukasina,mogu da kazem da su mi oni bili najveci favoriti...
Da se dopunim,podseti me Jovana,i ja sam Adnana upoznala na koncertu i SC-u...Skroz je lud(u pozitivnom smislu naravno),i kao sto Jovana rece predivno mirise...
flower


*Tijana*: komentar modifikovan dana: Mon Aug 03, 2009 2:52 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
*jovanaaa*

*jovanaaa*


Broj komentara : 3
Points : 32363
Join date : 2009-08-03
Age : 33
Mjesto : Srbija

***Tijana*** Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ***Tijana***   ***Tijana*** I_icon_minitimeMon Aug 03, 2009 2:50 pm

E Tijana...welcome
Na vrh Go down
zumbul

zumbul


Broj komentara : 579
Points : 33610
Join date : 2009-01-07

***Tijana*** Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ***Tijana***   ***Tijana*** I_icon_minitimeMon Aug 03, 2009 3:04 pm

dobrodosla!
Na vrh Go down
M@ndy

M@ndy


Broj komentara : 881
Points : 33615
Join date : 2009-01-06
Age : 30

***Tijana*** Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ***Tijana***   ***Tijana*** I_icon_minitimeTue Aug 04, 2009 2:18 pm

Wilkome xD
Na vrh Go down
Sponsored content





***Tijana*** Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ***Tijana***   ***Tijana*** I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
***Tijana***
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Adnan Babajic :: Svastara :: Predstavljanje clanova-
Idi na: