Adnan Babajic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adnan Babajic

Dobrodosli na forum nove zvijezde - Adnana Babajica!
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 14.3.2009. Bregović mi pravi prvu pesmu

Go down 
2 posters
AutorPoruka
sabur




Broj komentara : 11
Points : 33534
Join date : 2009-01-26
Mjesto : Sarajevo

14.3.2009. Bregović mi pravi prvu pesmu Empty
KomentarNaslov komentara: 14.3.2009. Bregović mi pravi prvu pesmu   14.3.2009. Bregović mi pravi prvu pesmu I_icon_minitimeSat Mar 14, 2009 10:10 pm

Adnan Babajić, pobednik „Operacije trijumf”
Bregović mi pravi prvu pesmu

Izlasci, devojke… život u Beogradu, fanovi prilaze, baš ovakav sam život želeo - priča za „Blic” Adnan Babajić, dvadesetogodišnji momak iz Živinica, pobednik prvog regionalnog muzičkog serijala „Operacija trijumf”. Dva meseca je prošlo od kada je trijumfovao u „Operaciji trijumf”, nije ga bilo mnogo u javnosti, te su se svi pitali šta se dešava sa Adnanom. Adnan se preselio u Beograd, život mu je, tvrdi, postao luksuzniji, a uskoro će, kako otkriva, sarađivati sa jednim od najpoznatijih domaćih muzičara Goranom Bregovićem.

Adnanu će prvu pesmu uraditi uspešan dvojac - Tonči Huljić i Goran Bregović.
- Ne mogu da verujem da ću da sarađujem sa njima! To je velika čast. Ljudi, pa dobro znate ko je Goran Bregović! I Tonči koji je veliki profesionalac. Drago mi je što oni rade na mojoj prvoj pesmi - počinje priču za „Blic” Adnan, dva meseca nakon pobede. A šta se sve izdešavalo tokom tih šezdeset dana?
- U početku sam zbog pobede morao da se zaključam u kuću na neko vreme, da se malo odmorim. Onda sam izašao i narod je bukvalno skakao na mene. Sve se promenilo. Preselio sam se u Beograd, sad živim sa Aleksandrom Belovom. Živim taj momački život. Lumpujem, izlazim svako veče. Trenutno nemam devojku… ma šta će mi! Čekam da nađem pravu, ako dođe - objašnjava Adnan i ne krije da je pobedom dobio poene kod lepšeg pola, te nam otkriva da se poslednji put kada je izašao, desilo da se našao u društvu petnaest lepih devojaka.
- Ma… samo me žene startuju! Šta mi kažu? Ne kažu ništa, odmah akcija. (smeh) Ma, mogu ja da se izborim sa tim. Tako sam tražio, to sam ja hteo u životu. Oduvek sam želeo baš ovako da živim. Život mi je bolji nego pre, luksuzniji - ne krije ushićenje Adnan koji, sa druge strane, već uveliko priprema svoju karijeru.
- Voleo bih da sledeće godine pokušam da se plasiram na „Evroviziju”, nadam se uspehu. Želeo bih da uradim duet sa Gocom Tržan zato što mi je draga osoba. A trenutno sedim u stanu i pišem tekstove, smišljam muziku. Počeo sam da učim i engleski, u Bosni sam uzeo nekoliko časova i sad ću u Beogradu da upišem kurs - priča u jednom dahu o svojim planovima Adnan, čija je pobeda u „Operaciji trijumf” podigla veliku prašinu jer mnogi i dan-danas, nakon više od dva meseca, polemišu da li je on folker.
- Ovo je jedna od najvećih pobeda. Kažu ljudi „pobedio folker”, ja se ne stidim, ja jesam folker. Pa kao i svaki čovek - zna se kako se pije i slavi - uz narodnu muziku, a u zabavnoj se uživa.
I ja ću nastaviti karijeru u zabavnoj muzici. Za sada ne bih voleo da budem narodnjak - zaključuje Adnan.


Ponosan sam na Cukrova
- Pobeda Igora Cukrova na „Dori” i njegov odlazak u Moskvu je i moja pobeda. Kao da ja idem tamo. Igora sam kao prijatelja najviše voleo i s njim sam se najčešće po izlasku čuo. Njegova pobeda je i moja pobeda - kaže Adnan.

http://www.blic.rs/zabava.php?id=83448
Na vrh Go down
Merisa

Merisa


Broj komentara : 409
Points : 33740
Join date : 2008-12-23
Age : 28

14.3.2009. Bregović mi pravi prvu pesmu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 14.3.2009. Bregović mi pravi prvu pesmu   14.3.2009. Bregović mi pravi prvu pesmu I_icon_minitimeMon Mar 16, 2009 7:05 pm

Ja mislim da mu je bilo bolje da je otao u Bosni
Beograd nije dobar
ali njeova volje
Na vrh Go down
 
14.3.2009. Bregović mi pravi prvu pesmu
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» ovde napisita ako znate neku dobru pesmu

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Adnan Babajic :: Adnan Babajic :: Press-
Idi na: