Adnan Babajic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adnan Babajic

Dobrodosli na forum nove zvijezde - Adnana Babajica!
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Adnan:Necu vise pjevati narodnjake

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Admin-Alem
Admin
Admin-Alem


Broj komentara : 1038
Points : 33774
Join date : 2008-12-17

Adnan:Necu vise pjevati narodnjake Empty
KomentarNaslov komentara: Adnan:Necu vise pjevati narodnjake   Adnan:Necu vise pjevati narodnjake I_icon_minitimeSat Jan 10, 2009 5:39 am

Adnan Babajić, dvadesetogodišnji momak iz Živinica, pobednik je prvog regionalnog muzičkog serijala „Operacija trijumf”. Adnan, koga smo u kući upamtili po čestim zaljubljivanjima, havajskim šortsevima i oduševljenjem zbog Lepe Brene, uspeo je da publiku privoli za sebe i osvoji pozamašnu nagradu – muzičku karijeru. Pobednik kome su prognozirali karijeru, ali u folk muzici, sada kaže da sebe vidi isključivo u pop muzici, te da mu je šou „Operacija trijumf”, čija će početna slova istetovirati na nozi, pomogao da se odluči da krene u tom pravcu…
- Trenutno sam u šoku! Nisam očekivao pobedu - rekao je pomalo pogubljeno pobednik kada je kročio u „realan svet”.
Ne krijući neizmernu sreću, Adnan nam je otkrio sve o proteklih sto dana na akademiji, studentima, ljubavnom životu, planovima..

Kako komentarišete to da vaš stil malo više vuče ka folku?
- Pa dobro… Istina je da dolazim iz kraja gde je popularna folk muzika, ali sam od malih nogu više pevao zabavnu muziku.

Kako zamišljate svoju karijeru?
- U nekoj pop muzici. Voleo bih da snimim duet sa Dinom Merlinom, Željkom Joksimovićem..

A sa Halidom Bešlićem?
- A, to je nešto drugo… Sad sam stvarno odlučio… Sve ovo mi je puno pomoglo. Uspeo sam u pop muzici, nastaviću tim pravcem…

Potpisaćete ugovor i sa „Universal music”, dobijate šansu za internacionalnu karijeru, kako ćete se snaći sa pevanjem na engleskom, to vam je u kući bio problem?
- Nije problem to za mene. Upisaću kurs engleskog i brzo ću to savladati.

U kući ste jednom čak hteli da izađete, a Maca vas je vratio.
- Njemu sam zahvalan. Da njega nije bilo tada, ja bih sigurno napustio akademiju. Odužiću mu se na neki način. Ima vremena.

Svi ćemo vas pamtiti po zaljubljivoj prirodi. Prvo Ana Bebić, pa igračica Slađa…
- Ana Bebić mi se zaista sviđala. Prema njoj sam osećao nešto... e da li je to bila neka vrsta ljubavi ili je sve poteklo iz prijateljstva. Ne znam. I eto, na kraju je ispalo da smo samo prijatelji.

Kako ste se osećali kada vas je odbila?
- Joj… ne znam ni ja sam. Odmah sam sebi rekao da nije jedina…

A plesačica Slađa?
- Mi smo veoma dobri prijatelji. Na snimku je ispalo da smo se poljubili, ali ne. U stvari neka bude da sam je ja poljubio. To je dobro. (smeh)

Da li postoji neka druga, treća devojka?
- Bio sam sa jednom devojkom, ali sam prekinuo da ne bih osećao neku vrstu obaveze dok sam u kući, da ne bi ona dolazila na gala veče da skače na mene. Ovako je bolje… Možda nađem pravu ljubav. Ma… zeznut je ovaj muzički život!!!

Nekoliko dana pred kraj ste se posvađali sa Danijelom. Pretili ste mu da ćete mu razbiti nos?
- Ih, pa neću mu samo ja razbiti nos… Evo, ovo je dobro za to (pokazuje nagradnu statuu). Ne, zaista nema potrebe za tim. Mi smo sada kolege, turneja je pred nama i moramo svi biti u dobrim odnosima.

To veče ste mu svašta rekli, psovali ste ga.
- Jesam malo popio, ali sam bio tačan. Ja dobro znam šta radim u takvom stanju i ostajem iza toga što sam rekao to veče. Mislim da je Danijel loše postupio. Za ta tri meseca svako jutro je ulazio u sobu u pet, šest sati ujutru i mi smo ga trpeli. A kada smo mi samo jednu noć ušli u sobu dok je on spavao - on se kao naljuti.

S kim biste iz kuće voleli da sarađujete? Ko će od studenata napraviti karijeru?
- Želim saradnju sa Anom Bebić. Od studenata mislim da će Ana uspeti, mislim da će pesma „Preživeću” koju je pevala na finalnoj večeri biti hit. Pored Ane, mislim da će uspeti Sajko, Nikola Paunović, Đole… I Vukašin, pošto smo sada u finalu bili kao u ringu.

Ima li tu rivalstva?
- Ma neee… Pre proglašenja pobednika Vukašin mi je šapnuo na uvo „Šta bude, neka bude”. Vukašin i ja smo u dobrim odnosima. Možda smo se dva puta nešto zakačili, ali bili smo sto dana zatvoreni u kući, pa ne bi bilo čudno da smo se i noževima boli. (smeh)
Na vrh Go down
Bisera_sk

Bisera_sk


Broj komentara : 186
Points : 33648
Join date : 2009-01-07
Age : 34
Mjesto : skopje

Adnan:Necu vise pjevati narodnjake Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Adnan:Necu vise pjevati narodnjake   Adnan:Necu vise pjevati narodnjake I_icon_minitimeMon Jan 12, 2009 4:05 am

on se u svakom stilu sper nalazi jednosavno ima sluh za muziku i radi to najbolje a dali ce da peva i dalje narodnjake ili ne to je njegove mada ce se morat otkazati od narodnjaka jer mu nagrada je sasim druga stvar mislim dr stil muzike ali ipak car je i super je
Na vrh Go down
http://www.adnanbabajic.com
 
Adnan:Necu vise pjevati narodnjake
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Gala 9-Adnan i Bojan Marovic-Vise te nema
» Gala 12-Adnan i Danijel-Stojim na kantunu/Suncan dan / Adnan-Zivim da te nadjem
» Gala 13-Adnan-Moj je zivot Svicarska/Adnan i Alex-Skoplje ima mikro klima
» Gala 11-Adnan i Aleksandar-Tajna veza/Adnan i Petar Graso-Vera od suvog zlata
» Gala 10-Adnan-Pratim te

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Adnan Babajic :: Adnan Babajic :: Press-
Idi na: