Adnan Babajic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adnan Babajic

Dobrodosli na forum nove zvijezde - Adnana Babajica!
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Intervju sa Adnanom - "Istetoviracu OT na nozi"

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Admin-Alem
Admin
Admin-Alem


Broj komentara : 1038
Points : 33732
Join date : 2008-12-17

Intervju sa Adnanom - "Istetoviracu OT na nozi" Empty
KomentarNaslov komentara: Intervju sa Adnanom - "Istetoviracu OT na nozi"   Intervju sa Adnanom - "Istetoviracu OT na nozi" I_icon_minitimeWed Jan 07, 2009 2:54 am

Pobednik prvog serijala Operacije trijumf otkriva sa kime bi snimio duet, i kako će izgledati njegova nova tetovaža! Još uvek se nisu smirili urlici publike, kada je zbunjeni Adnan Babajić izašao pred novinare okupljene na Košutnjaku. Međutim, u maniru prave (buduće) zvezde, "trijumfalni" Adnan brzo je povratio samopouzdanje!

Tokom poslednjih nedelju dana, kada je na Akademiji ostalo šestoro favorita, ukupno je pristiglo 1.105.119 SMS glasova publike, a najviše njih baš za simpatičnog Bosanca, koji ne krije da naginje narodnjačkom zvuku.

"Ja sam dete iz Bosne, tamo je folk popularan. Međutim, odmalena slušam pop muziku, i drago mi je da sam uspeo u njoj", rekao je Adnan.

Pred njim je snimanje albuma za "Melody music" pri "Emotionu", kao i potpisivanje ugovora sa kućom "Universal".

"Trenutno sam u šoku! Nisam očekivao pobedu. Od sinoć nam je bilo najteže. Što se tiče internacionalne karijere, moraću da upišem kurs engleskog jezika", rekao je mladi pevač, koji se silno namučio sa učenjem teksta pesme "Viva Las Vegas" Elvisa Prislija. Tada je hteo i da odustane...

"Moraću da se odužim voditelju Maci, koji me je odvratio od izlaska sa Akademije. Sigurno bih napustio OT, da nije bilo njega", prisetio se Adnan večeri tokom koje ga je Maca "elegantno" vratio na Akademiju rečima "magarče, šta to radiš"!

Adnan je u početku važio za jednog od najromantičnijih studenata. Najpre se zagledao u Anu Bebić, pa u igračicu Slađu...

"Ana mi se svidela, ali sada smo prijatelji. Nije ona ni prva, ni poslednja devojka koja me je odbila (smeh)! Čuo sam da na nekom snimku izgleda kao da se Slađa i ja ljubimo, ali do toga nije došlo. 'Ajde, neka bude da jeste"!

Iako je imao devojku u Živinicama, raskinuo je sa njom mesec i po dana pred ulazak na Akademiju.

"Šta će mi devojka, da mora svakog ponedeljka da putuje u Beograd, i onda da skače na mene iz publike! Zeznut je ovaj muzički život..."!

Bilo je i konflikata sa ostalim studentima (Adnan baš, BAŠ ne voli kada ga ljudi prekidaju dok govori)?

"Danijelu sam rekao da ću mu razbiti nos! Evo, mogu to ovom statuom da uradim", našalio se Adnan.

"Jesam malo više popio te večeri, ali bio sam tačan. Ipak, mi smo kolege, ićićemo i na turneju, moramo da budemo u korektnim odnosima".

Adnanove dalje planove odrediće ugovor sa izdavačkom kućom, ali naćiće vremena i za svoje želje i snove.

"Najviše bih voleo da snimim duet sa Dinom Merlinom, ili Željkom Joksimovićem. Voleo bih da sarađujem i sa Anom Bebić".

"Elvis iz Živinica" već ima nekoliko tetovaža, ali najnoviju će možda posvetiti upravo ovom realiti takmičenju, koje mu je promenilo život.

"U četvrtak idem da uradim novu tetovažu, taj crtež bi mogao da bude simbol Operacije Trijumf"!

Ali, pre četvrtka, čeka ga i spektakularan doček u rodnom mestu u blizini Tuzle.

"Po mene će doći limuzina od deset metara, a čuo sam da moji pregovaraju i o helikopteru", otkrio je najpoznatiji stanovnik Živinica.
Na vrh Go down
~*KiKkY_aNn!e*~

~*KiKkY_aNn!e*~


Broj komentara : 54
Points : 33606
Join date : 2009-01-07
Age : 28
Mjesto : Towarishewo

Intervju sa Adnanom - "Istetoviracu OT na nozi" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Intervju sa Adnanom - "Istetoviracu OT na nozi"   Intervju sa Adnanom - "Istetoviracu OT na nozi" I_icon_minitimeWed Jan 07, 2009 3:01 pm

Wow!
Extra!
Na vrh Go down
Enchy

Enchy


Broj komentara : 26
Points : 33606
Join date : 2009-01-07

Intervju sa Adnanom - "Istetoviracu OT na nozi" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Intervju sa Adnanom - "Istetoviracu OT na nozi"   Intervju sa Adnanom - "Istetoviracu OT na nozi" I_icon_minitimeWed Jan 07, 2009 5:31 pm

Superrrrr....
Extra...
Na vrh Go down
Merisa

Merisa


Broj komentara : 409
Points : 33698
Join date : 2008-12-23
Age : 28

Intervju sa Adnanom - "Istetoviracu OT na nozi" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Intervju sa Adnanom - "Istetoviracu OT na nozi"   Intervju sa Adnanom - "Istetoviracu OT na nozi" I_icon_minitimeWed Jan 07, 2009 5:32 pm

eaa tetovaza
Na vrh Go down
Bisera_sk

Bisera_sk


Broj komentara : 186
Points : 33606
Join date : 2009-01-07
Age : 34
Mjesto : skopje

Intervju sa Adnanom - "Istetoviracu OT na nozi" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Intervju sa Adnanom - "Istetoviracu OT na nozi"   Intervju sa Adnanom - "Istetoviracu OT na nozi" I_icon_minitimeThu Jan 08, 2009 1:12 am

svaka tetovaza mu je super nadam se da ce i ova bit a za docek svaka cast zasluzio si sve to.... Embarassed
Na vrh Go down
http://www.adnanbabajic.com
Sponsored content





Intervju sa Adnanom - "Istetoviracu OT na nozi" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Intervju sa Adnanom - "Istetoviracu OT na nozi"   Intervju sa Adnanom - "Istetoviracu OT na nozi" I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Intervju sa Adnanom - "Istetoviracu OT na nozi"
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Intervju sa Babajom
» "Operacija trijumf" za Dan zaljubljenih!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Adnan Babajic :: Adnan Babajic :: Press-
Idi na: