Adnan Babajic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adnan Babajic

Dobrodosli na forum nove zvijezde - Adnana Babajica!
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Operacija Trijumf

Go down 
+8
aLDiNa
*azra*tuzla*
SeleneY
Enchy
~*KiKkY_aNn!e*~
ADNANOV_FAN
Admin-Alem
Admin-Veka
12 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Admin-Veka
Admin
Admin-Veka


Broj komentara : 262
Points : 33775
Join date : 2008-12-17
Age : 29

Operacija Trijumf Empty
KomentarNaslov komentara: Operacija Trijumf   Operacija Trijumf I_icon_minitimeMon Dec 22, 2008 4:12 pm

Sta mislite o OT?

Operacija Trijumf Jeq-logo
Na vrh Go down
https://adnanbabajic.forum.st
Admin-Alem
Admin
Admin-Alem


Broj komentara : 1038
Points : 33774
Join date : 2008-12-17

Operacija Trijumf Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Operacija Trijumf   Operacija Trijumf I_icon_minitimeMon Dec 22, 2008 7:24 pm

Najbolji muzicki show u regionu
Na vrh Go down
ADNANOV_FAN

ADNANOV_FAN


Broj komentara : 16
Points : 33654
Join date : 2009-01-06

Operacija Trijumf Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Operacija Trijumf   Operacija Trijumf I_icon_minitimeTue Jan 06, 2009 4:17 am

Odlican show.

Ado pobednik Wink
Na vrh Go down
Admin-Veka
Admin
Admin-Veka


Broj komentara : 262
Points : 33775
Join date : 2008-12-17
Age : 29

Operacija Trijumf Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Operacija Trijumf   Operacija Trijumf I_icon_minitimeTue Jan 06, 2009 4:19 am

Very Happy
Na vrh Go down
https://adnanbabajic.forum.st
~*KiKkY_aNn!e*~

~*KiKkY_aNn!e*~


Broj komentara : 54
Points : 33648
Join date : 2009-01-07
Age : 28
Mjesto : Towarishewo

Operacija Trijumf Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Operacija Trijumf   Operacija Trijumf I_icon_minitimeWed Jan 07, 2009 3:05 pm

Ubedljiwo najbolja emisija!
Na vrh Go down
~*KiKkY_aNn!e*~

~*KiKkY_aNn!e*~


Broj komentara : 54
Points : 33648
Join date : 2009-01-07
Age : 28
Mjesto : Towarishewo

Operacija Trijumf Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Operacija Trijumf   Operacija Trijumf I_icon_minitimeWed Jan 07, 2009 3:06 pm

Operacija trijumf je reality show muzičkih talenata za zemlje Zapadnog Balkana. Predstavlja regionalnu verziju emisije Star Academy koju je razvio i čiju licencu drži kompanija Endemol. U njoj nastupaju natjecatelji iz Srbije, Hrvatsje, Bosne i Hercegovine, Makedonije i Crne Gore, a prikazuje se na šest TV-kanala u pet zemalja.
U takmičenju je u početku učestovalo šesnaest takmičara.

Trenutno ih je još trinaest na Akademiji:
Adnan Babajić, Živinice, BiH
Aleksandar Belov, Negotino, Makedonija
Nina Petković, Tivat, Crna Gora
Ana Bebić, Metković, Hrvatska
Igor Cukrov, Split, Hrvatska
Vukašin Brajić, Beograd/Sanski Most, Srbija/BiH
Danijel Pavlović, Kragujevac, Srbija
Nikola Sarić, Beograd, Srbija
Sonja Bakić, Sombor/Novi Sad, Srbija

Izbačeni studenti [uredi - уреди]
Ivana Nikodijević, Zemun, Beograd, Srbija (izbačena 13. oktobra)
Antonija Besednik, Zagreb, Hrvatska (izbačena 20. oktobra)
Andrea Harapin, Kutina, Hrvatska (izbačena 27. oktobra)
Jasmina Midžić, Bihać, BiH (izbačena 3. novembra)
Milica Majstorović, Kragujevac, Srbija (izbačena 10. novembra)
Đorđe Gogov, Dimitrovgrad, Srbija, (izbačen 24. novembra)"
Nikola Paunović, Kragujevac, Srbija, (izbačen 8. decembra)"

Prvo gala veče održano je 29. septembra, i to je bilo zvanično otvaranje Operacije trijumf. Zajedno sa studentima, neke od svojih najvećih hitova izveli su Karolina Gočeva, Jelena Rozga, Sergej Ćetković, Marija Šerifović, „Let 3“ i svetska muzička zvezda Anastasija.

Na 1. Gala večeri, pjevala su 22 kandidata, a 16 je ušlo na Akademiju.

Gala Veče 2 Drugo gala veče održano je 06. oktobra i na 2. Gali nastupali su: Željko Joksimović (sa Ninom - Lane Moje, sa Igorom - Leđa o leđa), Severina (sa Antonijom - Gas Gas) i Laka (sa Đorđem - Džemper, sa Adnanom - Pokušaj). Na toj Gali bile su prve nominacije. Nominovani: Ivana, Nina, Nikola Paunović i Vukašin. Direktor spasio Vukašina, studenti Ninu. Nominovani: Ivana i Nikola P.

Gala Veče 3 Treće gala veče održano je 13. oktobra, i pjevali su Zana (sa Antonijom - Devojka tvoga druga i sa Andreom - Dodirni mi kolena) i Magazin (sa Sonjom - Ginem i sa Ninom - Care). Od 2 nominovanih sa prošle Gale, Ivane i Nikole P, Akademiju za zvijezde je napustila Ivana Nikodijević. Na 2. nominacijama, nominovani su: Nikola Sarić i Paunović, Antonija i Đorđe. Direktor spasio Nikolu Sarića, studenti Nikolu Paunovića. Nominovani: Antonija i Đorđe.

Gala Veče 4 Četvrto gala veče održano je 20. oktobra, i nastupali su Željko Samardžić (sa Aleksandrom - Ljubavnik, sa Adnanom - 9000), Atomsko sklonište (sa Andreom - Treba imat dušu, sa Nikolom P - Pakleni vozači) i Elena Risteska (sa Jasminom - Milioner, sa Anom - Ninanajna). 2. student koji napušta Akademiju između Antonije i Đorđa, je Antonija Besednik. Na 3. nominacijama nominovani: Nikola Sarić i Paunović, Andrea i Sonja. Direktor spasio Sonju, studenti Nikolu P. Nominovani: Nikola Sarić i Andrea.

Gala Veče 5 Peto gala veče održano je 27. oktobra, i nastupali su Boris Novković (sa Aleksandrom - Tamara) i Kemal Monteno (sa Ninom - Ovako ne mogu dalje, sa Igorom - Nije htjela). Procentom 90,8% na Akademiji je ostao Nikola Sarić, dok je 9,2% glasova osvojila Andrea Harapin i napustila Akademiju. Na 4. nominacijama nominovani: Jasmina, Nikola P, Danijel i Nina. Direktor spasio Ninu, studenti Nikolu. Nominovani: Jasmina i Danijel.

Gala Veče 6 Šesto gala veče održano je 03. novembra, i nastupali su Marina Perazić (sa Aleksandrom - Voli me još ovu noć, sa Milicom - Soba 23) i Negativ (sa Anom - Ti me ne voliš, sa Ninom - Bez promene). Procentom 47%, 5. student koji napušta Akademiju je Jasmina Midžić, dok je Danijel osvojio 53% glasova i ostao na Akademiji. Budući da su se studenti dogovarali oko nominacija, svi su nominovani osim: Aleksandra (favorit publike), Igora, Đorđa (spašeni od žirija), Ane (spašene od Direktora) i Sonje (spašena od studenata). Nominovani: Adnan, Danijel, Milica, Nikola P, Nina, Nikola S, Vukašin, Kristijan, Mika(novi studenti).

Gala Veče 7 Sedmo gala veče održano je 10. novembra, i nastupali su Dado Topić (sa Aleksandrom - Makedonija, sa Nikolom S - Da li znaš da te volim) i Kaliopi (sa Mikom - Kofer ljubavi, sa Sonjom - Rođeni). Akademiju su napustili Mika i Kristijan, pošto su imali najmanji procenat glasova. Nominovani su: Nikola P, Milica, Adnan i Ana. Direktor spasio Anu, studenti Nikolu. Nominovani: Adnan i MILICA.

Gala Veče 8 Osmo gala veče održano je 17. novembra, i nastupali su Colonia (sa Ninom - Mirno more, sa Sonjom - Plamen od ljubavi) i Divlje Jagode (sa Nikolom P - Krivo je more, sa Đorđem - Motori). 8. student koji napušta Akademiju je Milica Majstorović, kojoj je po izlasku obećan album. Nominovani: Vukašin, Nikola S, Đorđe i Sonja. Direktor spasio: Nikolu, studenti Sonju. Nominovani Đorđe i Vukašin.

Gala Veče 9 Deveto gala veče održano je 24. novembra, i nastupali su Bojan Marović (sa Nikolom P - Kao Ti, sa Adnanom - Više te nema) i Danijela Martinović (sa Anom - Pleši sa mnom, sa Ninom - Neka mi ne svane). Akademiju je, sa 46% glasova, napustio Đorđe Gogov. Nominovani na 9. Gali su: Nikola P, Sonja, Ana, Nina. Direktor spasio Ninu, studenti Sonju. Nominovani Nikola P i Ana.

Gala Veče 10 Deseto gala veče trebalo je biti održano 1. decembra, ali zbog smrti sina Marine Tucaković, odloženo je za 8. decembar. Nastupali su Emina Jahović (sa Aleksandrom - Još ti se nadam) i Jelena Rozga (sa Ninom - Daj šta daš, sa Sonjom - Ožiljak). Akademiju je sa 47% glasova, napustio Nikola Paunović. Nominovani: Vukašin, Nikola Sarić, Ana i Sonja. Direktor spasio: Anu, studenti Sonju. Nominovani: Vukašin i Nikola Sarić.

Gala Veče 11 Jedanaesto gala veče održava se 15. decembra.
Na vrh Go down
Enchy

Enchy


Broj komentara : 26
Points : 33648
Join date : 2009-01-07

Operacija Trijumf Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Operacija Trijumf   Operacija Trijumf I_icon_minitimeWed Jan 07, 2009 5:48 pm

Definitivno najbolji show,VRHHH..
ADO pobjednikkkkkkkkkk..
Na vrh Go down
SeleneY

SeleneY


Broj komentara : 9
Points : 33648
Join date : 2009-01-07
Age : 35
Mjesto : Sarajevo

Operacija Trijumf Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Operacija Trijumf   Operacija Trijumf I_icon_minitimeWed Jan 07, 2009 7:26 pm

show je odlican,smatram da su kanditati lijepo izabrani,svi su posjedovali nesta sto ih je cinilo simpaticnim,i jako dobrim pjevacima!smatram da su voditelji odradili los posao,ako ste primijetili ni oni sami nisu imali nek isplanirani tok i redoslijed u govoru,sve je to izgledalo kao razbacana prica,trebali su tu da se ipak organizuju na pravi nacin!ali et...ziri bi trebao da bude u boljem sastavu,kako se i dolikuje ovakvom showu,ali u svakom slucaju sve se lijepo zavrsilo po nas,i to mi je drago!napravili su jako dobar projekat,i velike im cestitke na tome!poZ


SeleneY: komentar modifikovan dana: Wed Jan 07, 2009 10:50 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Admin-Alem
Admin
Admin-Alem


Broj komentara : 1038
Points : 33774
Join date : 2008-12-17

Operacija Trijumf Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Operacija Trijumf   Operacija Trijumf I_icon_minitimeWed Jan 07, 2009 9:25 pm

Najbolji muzicki show u regionu, sigurno...Sve je bilo dobro..Kandidati su takodje opravdano izabrani...Svi mogu postati zvijezde uz malo truda....

Najbolja je zavrsnica...A D N A N P O B J E D N I K
Na vrh Go down
*azra*tuzla*

*azra*tuzla*


Broj komentara : 11
Points : 33654
Join date : 2009-01-06

Operacija Trijumf Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Operacija Trijumf   Operacija Trijumf I_icon_minitimeWed Jan 07, 2009 11:31 pm

ehh...ADO POBJDNIK!!!!!!!!!
ko drugi Smile
Na vrh Go down
aLDiNa




Broj komentara : 1
Points : 33648
Join date : 2009-01-07

Operacija Trijumf Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Operacija Trijumf   Operacija Trijumf I_icon_minitimeThu Jan 08, 2009 1:50 pm

MA KO CE DRUGI NEG NAS BABAJA....NAJBOLJI JEEEE
Na vrh Go down
Bisera_sk

Bisera_sk


Broj komentara : 186
Points : 33648
Join date : 2009-01-07
Age : 34
Mjesto : skopje

Operacija Trijumf Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Operacija Trijumf   Operacija Trijumf I_icon_minitimeThu Jan 08, 2009 8:25 pm

NAJPRVO KAD SAM GLEDALA OVU REKLAMU NAJISKRENO HTELA SAM I AJ DA SE PRIJAVIM ALI.... MENE JE OVO BILO CUDNO JER NA R U MOJU ZEMLJU A MOZDA I U VASU PRCI PUT SE DESAVA VAKAVO SOU.MISLIM OK IMALO JE I IDOL I POTRAGA ZA NOVOM ZVEZDOM,TOA SUM JAS ITD ALI VAKVO DOSAD NIJE IMALO.MISLILA SAM DA NECE BIT INTERESANTVNO ALI OD PRVOG DANA KAD SAM POCELA DA GLEDAM VIDELA SAM DA JE TO NESTO MNOGO DOBRO ZANIMLJIVO I DOSTA POUCNO...
Na vrh Go down
http://www.adnanbabajic.com
Merisa

Merisa


Broj komentara : 409
Points : 33740
Join date : 2008-12-23
Age : 28

Operacija Trijumf Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Operacija Trijumf   Operacija Trijumf I_icon_minitimeThu Jan 08, 2009 8:59 pm

Pa i moras da znas da pevas
meni je bilo skroz bezveze reklama
mislila sam sad je to ...........
Na vrh Go down
Bisera_sk

Bisera_sk


Broj komentara : 186
Points : 33648
Join date : 2009-01-07
Age : 34
Mjesto : skopje

Operacija Trijumf Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Operacija Trijumf   Operacija Trijumf I_icon_minitimeThu Jan 08, 2009 9:44 pm

pa nisam rekla dane znam da pevam mislim necu da se sad falim hahahah ali ok
Na vrh Go down
http://www.adnanbabajic.com
M@ndy

M@ndy


Broj komentara : 881
Points : 33657
Join date : 2009-01-06
Age : 30

Operacija Trijumf Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Operacija Trijumf   Operacija Trijumf I_icon_minitimeFri Jan 09, 2009 2:44 pm

Sve 5.... Nije loš show ali vala su sa onim dnevnim pregledima (( i ako su bili puno zanimljiviji)) pretjeravali... I zamjerila sam im što nisu prikazivali pojedine jako pozitivne stvari od strane Adnana i Nine..... Dobro je da je bio LiveStream... Gale su bile super......
Na vrh Go down
Admin-Alem
Admin
Admin-Alem


Broj komentara : 1038
Points : 33774
Join date : 2008-12-17

Operacija Trijumf Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Operacija Trijumf   Operacija Trijumf I_icon_minitimeTue Jan 13, 2009 4:33 am

Nisam nikada pogledao LS....
Na vrh Go down
M@ndy

M@ndy


Broj komentara : 881
Points : 33657
Join date : 2009-01-06
Age : 30

Operacija Trijumf Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Operacija Trijumf   Operacija Trijumf I_icon_minitimeTue Jan 13, 2009 3:14 pm

Si posjećivao stranicu Operacijatrijumf.rs??

I tu je bilo u vijestima dosta pozitivnih stvari ((kada je Adnan dobio tortu od direktora zato što je bio najbolji jaran i svima pomagao kada su pisali pjesme ("Nitko kao ja").... Tada su u dnevnom pregledu prikazivali kako su Sajko i direktor igrali Ne ljuti se čovjeće i kao jedu tortu... ali nigdje ni da je Adina ni zašto i td...... Nešto su namjerno prekrivali......
Na vrh Go down
Bisera_sk

Bisera_sk


Broj komentara : 186
Points : 33648
Join date : 2009-01-07
Age : 34
Mjesto : skopje

Operacija Trijumf Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Operacija Trijumf   Operacija Trijumf I_icon_minitimeTue Jan 13, 2009 5:29 pm

pa naravno ono sto mislu da se narodu nece svidet kad vidi t oni ga prekriju ali ipak to je sta cemo....
Na vrh Go down
http://www.adnanbabajic.com
Admin-Alem
Admin
Admin-Alem


Broj komentara : 1038
Points : 33774
Join date : 2008-12-17

Operacija Trijumf Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Operacija Trijumf   Operacija Trijumf I_icon_minitimeTue Jan 13, 2009 6:09 pm

M@ndy (citat):
Si posjećivao stranicu Operacijatrijumf.rs??

I tu je bilo u vijestima dosta pozitivnih stvari ((kada je Adnan dobio tortu od direktora zato što je bio najbolji jaran i svima pomagao kada su pisali pjesme ("Nitko kao ja").... Tada su u dnevnom pregledu prikazivali kako su Sajko i direktor igrali Ne ljuti se čovjeće i kao jedu tortu... ali nigdje ni da je Adina ni zašto i td...... Nešto su namjerno prekrivali......


Da, posjecivao sam tu stranicu i citao novosti sa Akademije....Nije bilo mnogo o Adnanu, njega su najvise izostavljali...I Ninu mozda
Na vrh Go down
M@ndy

M@ndy


Broj komentara : 881
Points : 33657
Join date : 2009-01-06
Age : 30

Operacija Trijumf Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Operacija Trijumf   Operacija Trijumf I_icon_minitimeTue Jan 13, 2009 6:49 pm

Oni su ipalk bili bolji od dnevnih pregleda....... I to puno......
Na vrh Go down
Admin-Alem
Admin
Admin-Alem


Broj komentara : 1038
Points : 33774
Join date : 2008-12-17

Operacija Trijumf Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Operacija Trijumf   Operacija Trijumf I_icon_minitimeTue Jan 13, 2009 6:50 pm

Ja sam ipak njih volio..Iako su im prikazivali samo lose strane u dnevnim pregledima...
Na vrh Go down
M@ndy

M@ndy


Broj komentara : 881
Points : 33657
Join date : 2009-01-06
Age : 30

Operacija Trijumf Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Operacija Trijumf   Operacija Trijumf I_icon_minitimeTue Jan 13, 2009 6:55 pm

Ma dobro.... Ne bismo mi imali šta gledati da nam nisu 'tračeve' prikazivali.......
Na vrh Go down
Admin-Alem
Admin
Admin-Alem


Broj komentara : 1038
Points : 33774
Join date : 2008-12-17

Operacija Trijumf Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Operacija Trijumf   Operacija Trijumf I_icon_minitimeTue Jan 13, 2009 6:56 pm

Tako je...Hehe....Adnan, Igor, Pidzo i Nina su mi bili the best
Na vrh Go down
M@ndy

M@ndy


Broj komentara : 881
Points : 33657
Join date : 2009-01-06
Age : 30

Operacija Trijumf Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Operacija Trijumf   Operacija Trijumf I_icon_minitimeTue Jan 13, 2009 6:59 pm

I meni, sem Igora....... On mi se činio kao pravi taktičar..... I Adu je na kraju krajeva samo iskorištavao...... Faca mu je bila "WoW", kada su proglasili da je on pobjednik......
Na vrh Go down
Admin-Alem
Admin
Admin-Alem


Broj komentara : 1038
Points : 33774
Join date : 2008-12-17

Operacija Trijumf Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Operacija Trijumf   Operacija Trijumf I_icon_minitimeTue Jan 13, 2009 7:00 pm

Meni je bio super....A Danijel je prvi cestitao Adi...
Na vrh Go down
Sponsored content





Operacija Trijumf Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Operacija Trijumf   Operacija Trijumf I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Operacija Trijumf
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» "Operacija trijumf" za Dan zaljubljenih!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Adnan Babajic :: Operacija trijumf :: Operacija Trijumf-
Idi na: