Adnan Babajic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adnan Babajic

Dobrodosli na forum nove zvijezde - Adnana Babajica!
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Intervju sa Babajom

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Admin-Alem
Admin
Admin-Alem


Broj komentara : 1038
Points : 33480
Join date : 2008-12-17

Intervju sa Babajom Empty
KomentarNaslov komentara: Intervju sa Babajom   Intervju sa Babajom I_icon_minitimeMon Jan 12, 2009 4:35 am

Pobjednik reallity showa "Operacija Trijumf" ovu sedmicu će provesti u Živinicama, a nakon toga se vraća u Beograd gdje ga očekuje snimanje albuma.
Vidno uzbuđen zbog jučerašnjeg masovnog dočeka sugrađana na povratku kući u Živinice, Babajić kaže da nije očekivao takvu reakciju, iako je bio svjestan podrške koju je, za vrijeme boravka na akademiji, uživao iz BiH.

"Kad sam prišao Živinicama, kad sam vidio koliko ima ljudi, čudi me kako nisam doživio nervni slom. Totalno sam iznenađen i hvala svim ljudima koji su glasali i koji su došli. Pobijedio sam i borio se za našu državu", ističe Adnan.

- Podršku si imao i tokom takmičenja. Koliko ti je to značilo?

BABAJIĆ: Načelnik i općina Živinice su pomogli kad je bilo najteže, kad se nije imalo sredstava da moji navijači dođu na gala večeri u Beograd. Imao sam i puno navijača iz Kragujevca i Čačka, Beograda, pa i Crne Gore. To me jako iznenadilo i značilo je puno.

- Nakon nekoliko dana od završetka, kada su se slegle emocije, kakve utiske nosiš s akademije?

BABAJIĆ: Super mi je bilo. Ne mogu nešto specijalno da izdvojim. Dobro smo se proveli, a to mi je bilo veliko iskustvo koje će mi pomoći u životu.

- Šta ti je bilo najteže na akademiji?

BABAJIĆ: Najgore je bilo kad su ispadali studenti, kad su Nikola i Igor ispali, a bili su mi jako dobri prijatelji. Oni su me tješili kad sam htio da napustim "Operaciju Trijumf".

- Tvoj rival Vukašin Brajić je svaki put bio nominovan za ispadanje, ali je odlukom glasača ostajao. Jesi li se bojao da će tako biti i u finalu, da ćeš ti ispasti?

BABAJIĆ: Ne. Bio sam ubijeđen da ostajem, da ću ostati, jer sam znao da imam dobru podršku iz BiH i drugih država. Iskreno, nisam vjerovao da će BiH biti ovako jedinstvena. Još sam u šoku i jako sam sretan zbog toga.

- Pojedini pjevači iz Tuzlanskog kantona te već porede sa pokojnim Tošetom Proeskim.

BABAJIĆ: Nije to mala stvar. Al Toše je Toše, Adnan je Adnan.

- Kakve su ti dalje obaveze?

BABAJIĆ: Od nedjelje krećem sa snimanjem albuma i sa turnejom u sarajevskoj "Zetri", Banjaluci, Podgorici i Skoplju. Nadam se uskoro koncertu i u dvorani "Mejdan" u Tuzli. Moram napuniti "Mejdan" i siguran sam da ću uspjeti.

- Ko će pisati pjesme za album?

BABAJIĆ: To je za sada tajna, iako mi je direktor Saša Dragić rekao ko će raditi pjesme. To su jedni od najjačih ljudi na Balkanu. Ljudi će se veoma iznenaditi kad saznaju ko je u pitanju.
- Kakav će žanrovski biti tvoj prvi album?

BABAJIĆ: U pitanju je stil Dine Merlina. U stvari, mješavina Merlina, Željka Joksimovića i Al Dina. Stil koji se do sada nije pojavio na našem tržištu.

(nezavisne)
Na vrh Go down
zumbul

zumbul


Broj komentara : 579
Points : 33358
Join date : 2009-01-07

Intervju sa Babajom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Intervju sa Babajom   Intervju sa Babajom I_icon_minitimeFri Jan 16, 2009 3:00 pm

KRALJ
Na vrh Go down
minamaja




Broj komentara : 9
Points : 33336
Join date : 2009-01-11

Intervju sa Babajom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Intervju sa Babajom   Intervju sa Babajom I_icon_minitimeWed Jan 21, 2009 2:55 pm

car
Na vrh Go down
Bisera_sk

Bisera_sk


Broj komentara : 186
Points : 33354
Join date : 2009-01-07
Age : 34
Mjesto : skopje

Intervju sa Babajom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Intervju sa Babajom   Intervju sa Babajom I_icon_minitimeSun Jan 25, 2009 9:25 pm

srce slato svako ima svoje teske i dobre momente u zivotu
Na vrh Go down
http://www.adnanbabajic.com
Sponsored content





Intervju sa Babajom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Intervju sa Babajom   Intervju sa Babajom I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Intervju sa Babajom
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Intervju sa Adnanom - "Istetoviracu OT na nozi"

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Adnan Babajic :: Adnan Babajic :: Press-
Idi na: